Kontakt

Szczecin

CSL Sp. z o.o.
ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin, Polska
tel.: (+48 91) 822 84 00
fax: (+48 91) 822 84 05
e-mail: sekretariat@csl.eu

Zarząd

tel: (+48 91) 822 84 00
fax: (+48 91) 822 84 05

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Prezes Zarządu Laura Hołowacz laura.holowacz@csl.eu (+48) 601 719 219

Sekretariat - biuro zarządu

tel: (+48 91) 822 84 01
fax: (+48 91) 822 84 05

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Asystentka Zarządu Luiza Doroszewska luiza.doroszewska@csl.eu (+48 91) 822 84 01 (+48) 665 911 147

Dział finansowy

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Główna Księgowa Barbara Pyziołek barbara.pyziolek@csl.eu (+48) 609 189 501
Księgowa Sylwia Zińczuk sylwia.zinczuk@csl.eu (+48) 603 792 201
Księgowa Agnieszka Tul agnieszka.tul@csl.eu (+48) 665 910 054
Księgowa Natalia Michalak natalia.michalak@csl.eu (+48) 607 351 778

Rozwój biznesu

e-mail: business@csl.eu

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Kierownik ds. rozwoju biznesu Przemysław Hołowacz przemyslaw.holowacz@csl.eu (+48) 695 910 056
Manager ds. rozwoju biznesu Patrycja Przybyszewska patrycja.przybyszewska@csl.eu (+48) 603 638 579

Spedycja morska

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Główny Specjalista ds. Spedycji Morskiej Artur Nienart artur.nienart@csl.eu (+48) 609 517 492
Główny Specjalista ds. Spedycji Morskiej Mariusz Graca mariusz.graca@csl.eu (+48) 601 935 371
Specjalista ds. Spedycji Morskiej Paweł Janiak pawel.janiak@csl.eu (+48) 665 912 767
Specjalista ds. Spedycji Morskiej Anna Słupska anna.slupska@csl.eu (+48) 603 792 200

Spedycja lądowa

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Kierownik Oddziału Spedycji Lądowej Szczecin Agnieszka Kamińska agnieszka.kaminska@csl.eu (+48) 601 795 774 (+48) 603 659 497
Główny Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Iga Andrzejuk iga.andrzejuk@csl.eu (+48) 785 961 724
Główny Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Rafał Kalinowski rafal.kalinowski@csl.eu (+48) 665 913 395
Główny Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Małgorzata Serafin malgorzata.serafin@csl.eu (+48) 665 913 380
Główny Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Natalia Kochanowska natalia.kochanowska@csl.eu (+48) 663 917 845
Główny Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Wojciech Grzyl wojciech.grzyl@csl.eu (+48) 665 918 282
Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej Tomasz Moskal tomasz.moskal@csl.eu (+48) 603 659 297
Spedytor Międzynarodowy Aleksandra Komin aleksandra.komin@csl.eu (+48) 603 792 216
Spedytor Międzynarodowy Dawid Limanowski dawid.limanowski@csl.eu (+48) 601 086 647
Specjalista ds. Rozliczeń Konrad Tomczak konrad.tomczak@csl.eu (+48) 665 915 323
Manager ds. rozwoju biznesu Grzegorz Wojtowicz grzegorz.wojtowicz@csl.eu (+48) 609 110 792
Spedytor Międzynarodowy Radosław Pawłowski radoslaw.pawlowski@csl.eu (+48) 609 851 830
Asystent Spedytora Międzynarodowego Iga Tylmanowska iga.tylmanowska@csl.eu (+48) 665 910 601

Agencja celna

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Kierownik Oddziału Agencji Celnej Szczecin Magdalena Bojanowska magdalena.bojanowska@csl.eu (+48) 665 230 646
Agent Celny Urszula Grzeszczyk urszula.grzeszczyk@csl.eu (+48) 665 913 191
Agent Celny Agata Chmielińska agata.chmielinska@csl.eu (+48) 663 913 177
Agent Celny Sylwia Gierak sylwia.gierak@csl.eu (+48) 663 870 142
Agent Celny Wojciech Brzozowski wojciech.brzozowski@csl.eu (+48) 601 086 646
Agent Celny Alicja Krzywda alicja.krzywda@csl.eu (+48) 665 912 714
Agent Celny Włodzimierz Drozdek wlodzimierz.drozdek@csl.eu (+48) 601 872 035
Agent Celny Elżbieta Tęczyńska elzbieta.teczynska@csl.eu (+48) 607 351 759
Asystent Agenta Celnego Adam Górecki adam.gorecki@csl.eu (+48) 609 027 177

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Event Manager Marek Hołowacz marek.holowacz@csl.eu (+48) 601 887 486
Event Manager Kamila Maślak kamila.maslak@csl.eu (+48) 609 189 500

Gdynia/Gdańsk

CSL Sp. z o.o.
aleja Solidarności 1, 81-336 Gdynia
e-mail: gdynia@csl.eu

Spedycja morska i lądowa

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Kierownik ds. Spedycji Oddziałów Gdynia i Gdańsk Paweł Jabłoński pawel.jablonski@csl.eu (+48) 601 410 368
Spedytor Morski Artur Szufarski artur.szufarski@csl.eu (+48) 609 189 502
Spedytor Morski Tomasz Swatowski tomasz.swatowski@csl.eu (+48) 607 357 192
Spedytor Międzynarodowy Karolina Przewrocka karolina.przewrocka@csl.eu (+48) 665 910 014
Asystent Spedytora Morskiego Patryk Gurtatowski patryk.gurtatowski@csl.eu (+48) 601 410 358

Agencja Celna

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Agent Celny Regina Siewierska regina.siewierska@csl.eu (+48) 665 917 380

Świnoujście

CSL Sp. z o.o.
ul. J. Sołtana 1, 72-602 Świnoujście, Polska
tel. kom: (+48) 601 730 440
e-mail: swinoujscie@csl.eu

Biuro portowe

e-mail: bpswinoujscie@csl.eu

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Kierownik Biura Portowego Marek Sieczka marek.sieczka@csl.eu (+48) 665 913 366
Spedytor Morski Monika Bejster monika.bejster@csl.eu (+48) 665 910 099
Spedytor Morski Filip Gąsienica-Fronek filip.fronek@csl.eu (+48) 601 771 457

Agencja Celna

tel. kom: (+48) 601 730 440
e-mail: swinoujscie@csl.eu

Stanowisko Imię i Nazwisko E-mail Numery telefonów
Kierownik Agencji Celnej Świnoujście Iwona Sfora iwona.sfora@csl.eu (+48) 607 456 530
Agent Celny Patrycja Łabędzka patrycja.labedzka@csl.eu (+48) 601 730 440
Agent Celny Anna Szczęśniak anna.szczesniak@csl.eu (+48) 601 730 440
Agent Celny Karolina Staszczak karolina.staszczak@csl.eu (+48) 601 730 440